Kluszkowce, Czorsztyn noclegi

Pensjonat Willa Szarotka to jeden z najpiękniej położonych ośrodków oferujących górskie noclegi. Kluszkowce, w których się on znajduje, leżą w bezpośrednim sąsiedztwie sztucznego Jeziora Czorsztyńskiego. Jest to region Polski, który daje praktycznie nieograniczone możliwości aktywnego spędzania czasu, co doceniają wszyscy decydujący się na oferowane przez nasz pensjonat noclegi. Kluszkowce są również doskonałym punktem startowym do przemierzania górskich szlaków. Bajeczne Pieniny rozciągają się nieopodal, natomiast wyprawa w Tatry jest łatwa do zrealizowania, ponieważ dojazd do najpopularniejszych tatrzańskich szlaków zajmuje niewiele czasu.

Komfort z górskim krajobrazem

Z radością możemy stwierdzić, że goście odwiedzający Czorsztyn i Kluszkowce, noclegi wybierają przede wszystkim na podstawie oceny oferowanego komfortu i lokalizacji. W obu aspektach Pensjonat Willa Szarotka zdecydowanie się wyróżnia. Górski krajobraz – zarówno łagodnych, ale jakże malowniczych Pienin, jak i górujących w oddali Tatr – zachwyca o każdej porze roku. Być może właśnie dlatego nasi goście odwiedzający Kluszkowce, noclegi rezerwują z dużym wyprzedzeniem, nie obawiając się o pogodę.

 

Górskie krajobrazy to jednak nie jedyny atut tych okolic. Jest bowiem wiele powodów, dla których warto odwiedzić takie miejscowości, jak Kluszkowce czy Czorsztyn. Noclegi w naszym pensjonacie pozwolą Państwu poznać wszystkie zalety tego regionu, korzystając przy tym z doskonałej infrastruktury górskiego ośrodka, gwarantującej wysoki komfort. W okolicy znajdują się między innym bardzo ciekawe zabytki, w tym przede wszystkim ruiny dwóch zamków. Pierwszy to gotycka konstrukcja wzniesiona w XIV wieku w Czorsztynie nad samym Dunajcem. Drugi to natomiast dużo lepiej zachowana średniowieczna warownia, która wciąż zachwyca, majestatycznie górując nad taflą Zbiornika Czorsztyńskiego.

Z myślą o naszych gościach

Prowadzenie pensjonatu w górskiej scenerii daje wiele radości, do czego przyczyniają się kolejni zadowoleni z pobytu goście. Nasza oferta jest atrakcyjna pod każdym względem – zarówno cenowo, jak i z uwagi na standard i towarzyszące atrakcje. Swoim gościom zawsze dokładnie przybliżamy, co warto zobaczyć w okolicach Kluszkowce – Czorsztyn. Noclegi natomiast dostosowujemy do oczekiwań – zupełnie inne ma bowiem grupa młodych znajomych oraz rodzina z dziećmi w różnym wieku. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego pensjonatu. Na wszelkie pytania odpowiemy drogą mailową lub telefonicznie. Do zobaczenia!

Serdecznie zapraszamy !