Kluszkowce, Czorsztyn noclegi

Pensjonat Willa Szarotka to jeden z najpiękniej położonych ośrodków oferujących górskie noclegi. Kluszkowce, w których się on znajduje, leżą w bezpośrednim sąsiedztwie sztucznego Jeziora Czorsztyńskiego. Jest to region Polski, który daje praktycznie nieograniczone możliwości aktywnego spędzania czasu, co doceniają wszyscy decydujący się na oferowane przez nasz pensjonat noclegi. Kluszkowce są również doskonałym punktem startowym do przemierzania górskich szlaków. Bajeczne Pieniny rozciągają się nieopodal, natomiast wyprawa w Tatry jest łatwa do zrealizowania, ponieważ dojazd do najpopularniejszych tatrzańskich szlaków zajmuje niewiele czasu.

Komfort z górskim krajobrazem

Z radością możemy stwierdzić, że goście odwiedzający Czorsztyn i Kluszkowce, noclegi wybierają przede wszystkim na podstawie oceny oferowanego komfortu i lokalizacji. W obu aspektach Pensjonat Willa Szarotka zdecydowanie się wyróżnia. Górski krajobraz – zarówno łagodnych, ale jakże malowniczych Pienin, jak i górujących w oddali Tatr – zachwyca o każdej porze roku. Być może właśnie dlatego nasi goście odwiedzający Kluszkowce, noclegi rezerwują z dużym wyprzedzeniem, nie obawiając się o pogodę.

 

Górskie krajobrazy to jednak nie jedyny atut tych okolic. Jest bowiem wiele powodów, dla których warto odwiedzić takie miejscowości, jak Kluszkowce czy Czorsztyn. Noclegi w naszym pensjonacie pozwolą Państwu poznać wszystkie zalety tego regionu, korzystając przy tym z doskonałej infrastruktury górskiego ośrodka, gwarantującej wysoki komfort. W okolicy znajdują się między innym bardzo ciekawe zabytki, w tym przede wszystkim ruiny dwóch zamków. Pierwszy to gotycka konstrukcja wzniesiona w XIV wieku w Czorsztynie nad samym Dunajcem. Drugi to natomiast dużo lepiej zachowana średniowieczna warownia, która wciąż zachwyca, majestatycznie górując nad taflą Zbiornika Czorsztyńskiego.

 

Noclegi Kluszkowce

noclegi kluszkowceKluszkowce to przepiękna i malownicza wieś w gminie Czorsztyn. To znakomite miejsce na odpoczynek z rodziną, ze znajomymi - niezależnie od wieku - atrakcji nie zabraknie tu dla nikogo! Znajdziecie tu ośrodki narciarskie, wypożyczalnie ze sprzętami do pływania, możecie wziąć udział w spływach kajakowych czy rejsach statkami, możecie jeździć na rowerze i nartach. Wokół wsi jest atrakcji w bród!

Zaś jeżeli zastanawiasz się, gdzie zatrzymać się tym razem, chcesz by miejsce było spokojne a z okna pokoju chcesz mieć widok na przepiękne góry, to koniecznie musisz sprawdzić ofertę Pensjonatu - Willa Szarotka.

 

Dlaczego wybrać właśnie ten pensjonat?

Pensjonat oferuje aż 75 miejsc noclegowych - rozmieszczonych w pokojach 2,3 i 4 osobowych. Każdy pokój ma oczywiście własną łazienkę, TV, radio, dostęp do bezpłatnego wifi i telefon. Większość pokoi to pokoje z balkonami, z widokami na Tatry i Jezioro Czorsztyńskie. Na terenie obiektu znajduje się oczywiście jadalnia, sala telewizyjna, konferencyjna i rekreacyjna. W Willi Szarotka nie tylko wypoczniesz, ale poznasz przepyszną regionalną kuchnię!

 

Noclegi Czorsztyn

Czorsztyn w województwie małopolskim cieszy się ogromną popularnością wśród turystów - zwłaszcza wieś Czorsztyn, gdzie nie brakuje atrakcji dla tych turystów, którzy chcą aktywnie spędzić swój wolny czas.

Co znajdziecie w Czorsztynie, by móc świetnie się bawić, zarówno latem jak i zimą?

 

Pieniny kojarzą się wszystkim z zimą i górami - ale to nic bardziej mylnego! Oto zaledwie kilka atrakcji, które czekają na Was w Czorsztynie!

-Spływ przełomem Dunajca

-Zorganizowane wycieczki na Trzy Korony

-Zamek w Niedzicy czy samym Czorsztynie

-Drewniany kościółek w Dębnie

-Wąwóz Homole

-Rejsy statkami po Jeziorze Czorsztyńskim

-Przystań żeglarska, wypożyczalnie sprzętu wodnego

-Całoroczny ośrodek narciarsko-rekreacyjny Czorsztyn-Ski w Kluszkowcach

-Termy

-Przystanie żeglarskie z wypożyczalnią sprzętu

i wiele, wiele więcej!

 

Jeśli wybieracie się do Czorsztyna, jednak nie zdecydowaliście się jeszcze na nocleg - wybierzcie Wille Szarotkę - w Kluszkowcach - a będziecie zachwyceni!

Pensjonat jest doskonałym miejscem na wypoczynek nie tylko dla rodzin, ale również zorganizowanych grup wycieczkowych, czy osób chcących przeprowadzić konferencje czy spotkania biznesowe - połączone z noclegiem czy imprezą na świeżym powietrzu (w Pensjonacie znajdziecie bowiem góralski szałas z przeznaczeniem na biesiadne imprezy). Sam właściciel ośrodka jest doświadczonym przewodnikiem górskim, świadczy nadal usługi przewodnicze po Pieninach i Beskidach - jeśli nie czujecie się na siłach by samemu wyruszyć w góry. Jeśli w ośrodku znajdziecie się zimą, to poza pieczeniem barana czy ogniskiem, możecie uczestniczyć w prawdziwym góralskim kuligu.

 

Zapewniamy, że nie zabraknie tutaj atrakcji dla nikogo - nawet najbardziej wymagającego turysty!

 

Z myślą o naszych gościach

Prowadzenie pensjonatu w górskiej scenerii daje wiele radości, do czego przyczyniają się kolejni zadowoleni z pobytu goście. Nasza oferta jest atrakcyjna pod każdym względem – zarówno cenowo, jak i z uwagi na standard i towarzyszące atrakcje. Swoim gościom zawsze dokładnie przybliżamy, co warto zobaczyć w okolicach Kluszkowce – Czorsztyn. Noclegi natomiast dostosowujemy do oczekiwań – zupełnie inne ma bowiem grupa młodych znajomych oraz rodzina z dziećmi w różnym wieku. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego pensjonatu. Na wszelkie pytania odpowiemy drogą mailową lub telefonicznie. Do zobaczenia!

Serdecznie zapraszamy !