Czorsztyn noclegi

czorsztyn noclegi szarotkaCzorsztyn w województwie małopolskim cieszy się ogromną popularnością wśród turystów - zwłaszcza wieś Czorsztyn, gdzie nie brakuje atrakcji dla tych turystów, którzy chcą aktywnie spędzić swój wolny czas.

Co znajdziecie w Czorsztynie, by móc świetnie się bawić, zarówno latem jak i zimą?

 

Pieniny kojarzą się wszystkim z zimą i górami - ale to nic bardziej mylnego! Oto zaledwie kilka atrakcji, które czekają na Was w Czorsztynie!

-Spływ przełomem Dunajca

-Zorganizowane wycieczki na Trzy Korony

-Zamek w Niedzicy czy samym Czorsztynie

-Drewniany kościółek w Dębnie

-Wąwóz Homole

-Rejsy statkami po Jeziorze Czorsztyńskim

-Przystań żeglarska, wypożyczalnie sprzętu wodnego

-Całoroczny ośrodek narciarsko-rekreacyjny Czorsztyn-Ski w Kluszkowcach

-Termy

-Przystanie żeglarskie z wypożyczalnią sprzętu

i wiele, wiele więcej!

 

Jeśli wybieracie się do Czorsztyna, jednak nie zdecydowaliście się jeszcze na nocleg - wybierzcie naszą Wille Szarotkę - w Kluszkowcach - a będziecie zachwyceni!

Pensjonat jest doskonałym miejscem na wypoczynek nie tylko dla rodzin, ale również zorganizowanych grup wycieczkowych, czy osób chcących przeprowadzić konferencje czy spotkania biznesowe - połączone z noclegiem czy imprezą na świeżym powietrzu (w Pensjonacie znajdziecie bowiem góralski szałas z przeznaczeniem na biesiadne imprezy). Sam właściciel ośrodka jest doświadczonym przewodnikiem górskim, świadczy nadal usługi przewodnicze po Pieninach i Beskidach - jeśli nie czujecie się na siłach by samemu wyruszyć w góry. Jeśli w ośrodku znajdziecie się zimą, to poza pieczeniem barana czy ogniskiem, możecie uczestniczyć w prawdziwym góralskim kuligu.

 

Zapewniamy, że nie zabraknie tutaj atrakcji dla nikogo - nawet najbardziej wymagającego turysty!

 

Z myślą o naszych gościach

Prowadzenie pensjonatu w górskiej scenerii daje wiele radości, do czego przyczyniają się kolejni zadowoleni z pobytu goście. Nasza oferta jest atrakcyjna pod każdym względem – zarówno cenowo, jak i z uwagi na standard i towarzyszące atrakcje. Swoim gościom zawsze dokładnie przybliżamy, co warto zobaczyć w okolicach Kluszkowce – Czorsztyn. Noclegi natomiast dostosowujemy do oczekiwań – zupełnie inne ma bowiem grupa młodych znajomych oraz rodzina z dziećmi w różnym wieku. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego pensjonatu. Na wszelkie pytania odpowiemy drogą mailową lub telefonicznie. Do zobaczenia!

Serdecznie zapraszamy !