Kluszkowce noclegi

noclegi kluszkowcePensjonat Willa Szarotka to jeden z najpiękniej położonych ośrodków oferujących górskie noclegi. Kluszkowce, w których się on znajduje, leżą w bezpośrednim sąsiedztwie sztucznego Jeziora Czorsztyńskiego. Jest to region Polski, który daje praktycznie nieograniczone możliwości aktywnego spędzania czasu, co doceniają wszyscy decydujący się na oferowane przez nasz pensjonat noclegi. Kluszkowce są również doskonałym punktem startowym do przemierzania górskich szlaków. Bajeczne Pieniny rozciągają się nieopodal, natomiast wyprawa w Tatry jest łatwa do zrealizowania, ponieważ dojazd do najpopularniejszych tatrzańskich szlaków zajmuje niewiele czasu.

Komfort z górskim krajobrazem

Z radością możemy stwierdzić, że goście odwiedzający Kluszkowce, noclegi wybierają przede wszystkim na podstawie oceny oferowanego komfortu i lokalizacji. W obu aspektach Pensjonat Willa Szarotka zdecydowanie się wyróżnia. Górski krajobraz zarówno łagodnych, ale jakże malowniczych Pienin, jak i górujących w oddali Tatr zachwyca o każdej porze roku. Być może właśnie dlatego nasi goście odwiedzający Kluszkowce, noclegi rezerwują z dużym wyprzedzeniem, nie obawiając się o pogodę.

 

Górskie krajobrazy to jednak nie jedyny atut tych okolic. Jest bowiem wiele powodów, dla których warto odwiedzić takie miejscowości, jak Kluszkowce czy Czorsztyn. Noclegi w naszym pensjonacie pozwolą Państwu poznać wszystkie zalety tego regionu, korzystając przy tym z doskonałej infrastruktury górskiego ośrodka, gwarantującej wysoki komfort. W okolicy znajdują się między innym bardzo ciekawe zabytki, w tym przede wszystkim ruiny dwóch zamków. Pierwszy to gotycka konstrukcja wzniesiona w XIV wieku w Czorsztynie nad samym Dunajcem. Drugi to natomiast dużo lepiej zachowana średniowieczna warownia, która wciąż zachwyca, majestatycznie górując nad taflą Zbiornika Czorsztyńskiego.

Oferta

kluszkowce noclegi, pokojenocleg kluszkowce szarotka

Pensjonat oferuje aż 75 miejsc noclegowych - rozmieszczonych w pokojach 2,3 i 4 osobowych. Każdy pokój ma oczywiście własną łazienkę, TV, radio, dostęp do bezpłatnego wifi i telefon. Większość pokoi to pokoje z balkonami, z widokami na Tatry i Jezioro Czorsztyńskie. Na terenie obiektu znajduje się oczywiście jadalnia, sala telewizyjna, konferencyjna i rekreacyjna. W Willi Szarotka nie tylko wypoczniesz, ale poznasz przepyszną regionalną kuchnię!

Jeżeli oczekujesz by miejsce było spokojne a z okna pokoju chcesz mieć widok na przepiękne góry, to koniecznie musisz sprawdzić ofertę Pensjonatu - Willa Szarotka.  

Prowadzenie pensjonatu w górskiej scenerii daje wiele radości, do czego przyczyniają się kolejni zadowoleni z pobytu goście. Nasza oferta jest atrakcyjna pod każdym względem zarówno cenowo, jak i z uwagi na standard i towarzyszące atrakcje. Swoim gościom zawsze dokładnie przybliżamy, co warto zobaczyć w okolicach Kluszkowce. Noclegi natomiast dostosowujemy do oczekiwań zupełnie inne ma bowiem grupa młodych znajomych oraz rodzina z dziećmi w różnym wieku. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego pensjonatu. Na wszelkie pytania odpowiemy drogą mailową lub telefonicznie. Do zobaczenia!

Z myślą o naszych gościach

Kluszkowce to przepiękna i malownicza wieś w gminie Czorsztyn. To znakomite miejsce na odpoczynek z rodziną, ze znajomymi - niezależnie od wieku - atrakcji nie zabraknie tu dla nikogo! Znajdziecie tu ośrodki narciarskie, wypożyczalnie ze sprzętami do pływania, możecie wziąć udział w spływach kajakowych czy rejsach statkami, możecie jeździć na rowerze i nartach. Wokół wsi jest atrakcji w bród!

Serdecznie zapraszamy !