Noclegi blisko stoku / wyciągu

 

Noclegi blisko stoków narciarskich?

Szukacie już miejsca na zimowy odpoczynek? Chcecie spędzić aktywnie czas, razem z rodziną, w uroczym, cichym miejscu, który jednak nie będzie zbyt oddalony od wyciągów narciarskich i zimowych szaleństw?

Mamy dla Was propozycję!

Nasz Pensjonat "Willa Szarotka", która mieści się we wsi Kluszkowce to znakomita baza noclegowa. Stąd wszędzie blisko, a już zwłaszcza do jednego z najlepszych ośrodków narciarsko-rekreacyjnych "Czorsztyn-Ski" - czynnego cały rok.

Gdzie mieści się wieś Kluszkowce? Położona jest w województwie małopolskim, w powiecie nowatorskim, w gminie Czorsztyn. To mała, bardzo malownicza i spokojna wieś, w której atrakcji dla turystów jest w bród!

W samym pensjonacie znajdziecie już wiele atrakcji, a co dopiero w jego okolicach. Dla tych, którzy zainteresowani są głównie śnieżnymi szaleństwami, na pewno będą podążać fo ośrodka Czorsztyn-Ski.

 

Kilka słów o ośrodku:

W sezonie Czorsztyn-ski ma w ofercie:

-8 wyciągów narciarskich (w tym dwie koleje krzesełkowe).

-9 tras narciarskich (od zielonych po czerwone).

-serwis i wypożyczalnię sprzętu zimowego.

-licencjonowaną szkółkę narciarską i snowboardową, nawet dla najmłodszych.

Ośrodek organizuje również zawody narciarskie!

 

Największym atutem góry Wdżar, po której będziecie śmigać na sprzęcie zimowym - są magiczne widoki rozpościerające się ze szczytu na 4 strony świata.

 

Odwiedzając stronę internetową ośrodka Czorsztyn-Ski, można na kamerach online śledzić sytuację na trasach.

 

Co na Was czeka, jeśli wybierzecie się do ośrodka latem?

-Bikepark - to miejsce dla każdego rowerzysty, który uwielbia naprawdę mocne wrażenia! Na górze Wdżar w Kluszkowcach znajdziecie wypożyczalnię rowerów górskich i zjazdowych a także serwis i naukę jazdy ekstremalnej i to na czterech trasach - Downhill, A0Line, Free ride, Green line.

-Festiwal rowerowy - Kluszkowce co roku, już od ośmiu lat zamieniają się w prawdziwą festiwalową wioskę, którą opanowują fani dwóch kółek. 8 różnych dyscyplin rowerowych na wulkanicznej górze Wdżar to atrakcja dla każdego rowerzysty!

-Dla fanów jazdy na rowerze, jednak bez ekstremalnych wrażeń... stworzono tu wspaniałe trasy rowerowe. Znajdziecie tu trasy bardzo łatwe, ale również takie, które wymagają naprawdę dobrej kondycji i doświadczenia. W Kluszkowcach, przypominamy, możecie wypożyczyć rowery - nie musicie ich przywozić ze sobą!