Noclegi dla grup

 

Gdzie w góry na wycieczkę?

Kluszkowce to malownicza wieś położona w województwie małopolskim, w powiecie nowatorskim a konkretnie, w gminie Czorsztyn. To miejsce pełne atrakcji, gdzie każdy znajdzie rozrywkę dla siebie, niezależnie od wieku! Jeżeli więc szukacie znakomitej bazy noclegowej, z której będziecie mogli dotrzeć do wielu atrakcji w łatwy a przede wszystkim szybki sposób, odwiedźcie koniecznie nasz pensjonat, Willę "Szarotka".

 

Gdzie się zatrzymać?

Jak już wspomnieliśmy, wspaniałym miejscem, które będzie idealne na odpoczynek podczas każdej pogody, o każdej porze roku, będzie Pensjonat, Willa „Szarotka”, która mieści się właśnie we wsi Kluszkowce. Spokojna, cicha, piękna i malownicza okolica, gdzie atrakcji w bród!

Między innymi:

-Spływ przełomem Dunajca

-Wycieczka na Trzy Korony

-Zamek w Czorsztynie i Niedzicy

-Wąwóz Homole

-Rejs statkiem po jeziorze Czorsztyńskim

-Kąpieliska i wypożyczalnie sprzętu wodnego

-Przystań żeglarska i wypożyczalnia sprzętu pływającego

I oczywiście ośrodek narciarsko-rekreacyjny Czorsztyn-Ski - w samych Kluszkowcach.

I to w odległości nie większej niż 15 km (oczywiście jeśli chcecie wyruszyć dalej, znajdziecie jeszcze więcej atrakcji!).

 

Wycieczka zorganizowana?

Żaden problem! Pensjonat ugości każdego! Poza tym, że pensjonat oferuje wypoczynek dla gości indywidualnych, posiada w swojej ofercie również wypoczynek dla grup zorganizowanych, takich jak kolonie, obozy, zimowiska, szkoły, wycieczki szkolne czy turystyczne dla każdej grupy wiekowej.

Tak więc osoby, które lubią aktywnie spędzać swój wolny czas, tutaj na pewno nie będą się nudzić. w samym pensjonacie znajdziecie wiele sportowych atrakcji - w razie niepogody.

W pensjonacie panuje bardzo rodzinna atmosfera, każdy z obsługi zawsze chętnie służy pomocą. Wspaniała i bardzo smaczna, domowa kuchnia to kolejny plus pensjonatu.

Ponad to telewizja i radio w każdym pokoju, dostęp do darmowego internetu na terenie całego ośrodka; na dworze znajdziecie kącik grillowy i miejsce na zrobienie ogniska – wspaniała zabawa i rozrywka dla gruo zorganizowanych w każdym wieku!