Noclegi w Pieninach

Wśród wielu malowniczych regonów Polski są takie, do których chce się wracać każdego roku. Jednym z nich z pewnością są Pieniny. Noclegi na każdą kieszeń, korzystny klimat, urozmaicona fauna i flora, bajeczne przełomy Dunajca oraz zagadkowa geologia skałek – to wszystko sprawia, że regon ten cieszy się niesłabnącym zainteresowanym turystów, którzy cenią sobie ciszę, spokój oraz stały kontakt z przyrodą. Wybierając się w te rejony Polski warto odwiedzić nasz pensjonat, Pieniny będą bowiem na wyciągnięcie dłoni, a po wielogodzinnych wędrówkach każdy z pewnością doceni komfortowe wnętrzna naszych pokoi.

Komfortowy pensjonat, Pieniny za oknem

Głównym atutem Pensjonatu Willa Szarotka jest doskonała lokalizacja – stąd nie tracąc czasu miłośnicy pieszych wędrówek mogą wybrać się w Pieniny, a bliskość Tatr może skusić gości do urozmaicenia pobytu. Noclegi w Pieninach to tylko jeden z wielu atutów, ponieważ w zasięgu kilku kilometrów znajdują się między innymi Zamek w Niedzicy, Zamek w Czorsztynie, Kościółek w Dębnie czy też Zalew Czorsztyński. To wciąż tylko część atrakcji, które należy wpisać na osobistą listę, jeżeli wybierze się oferowane przez nasz tanie noclegi. Pieniny są bardzo często stają się celem wypraw wakacyjnych amatorów fotografii, co związane jest nie tylko z niespotykanym krajobrazem, ale również ze stosunkowo dużym nasłonecznieniem, pozwalającym na malowanie obiektywem przepięknych pejzaży.

Zima daje nowe możliwości wszystkim tym, którzy zdecydowali się na oferowane przez nas tanie noclegi. Pieniny są bowiem również częstym wyborem amatorów białego szaleństwa. Bogata baza wyciągów oraz liczne, doskonale przygotowane trasy narciarskie to najważniejsze atuty, które posiadają Pieniny. Noclegi w Pensjonacie Willa Szarotka pozwolą natomiast je w pełni wykorzystać.

Oferta na każdą kieszeń

Goście odwiedzający regularnie nasz Pensjonat Pieniny darzą szczególnym uczuciem, a my staramy się zapewnić im zawsze wygodę, dzięki czemu szybko regenerują siły i cieszą się każdą chwilą spędzoną na szlaku. Naszym celem jest jednak również utrzymanie atrakcyjnych cen, dzięki czemu noclegi w Pieninach są w zasięgu każdego. Nasze ceny rozpoczynają się już od 30 zł na osobę za noc, a dla grup zorganizowanych mamy zawsze specjalną, ustalaną indywidualnie ofertę.

 

Serdecznie zapraszamy !